امروز دوشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۳
درباره ما
آخرین اخبار
۱۳۹۳/۶/۱۲ | گروه بندی :
هر دو برنده جوايز زر ماكارون خانم و از استان هاي آذربايجان و كردستان بودند
۱۳۹۳/۶/۱۲ | گروه بندی :
نشست هم اندیشی رييس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان البرزو روساي دانشگاه هاي علمي كاربردي استان و مسئولين گروه صنعتي پژوهشي زردر تالار آمفي تئاتر كارخانه زرماكارون برگزار شد.
۱۳۹۳/۶/۱۰ | گروه بندی :
تقدیر از اساتید بر‌تر دانشگاه جامع علمي كاربردي استان البرز
۱۳۹۳/۵/۲۳ | گروه بندی :
حجت الاسلام و المسلمین پور محمدی، وزیر دادگستری به همراه هیأتی عالیرتبه از کارخانجات گروه توسعه صنعتی و پژوهشی زر و طرح در حال احداث مجتمع فراوری عمیق غلات بازدید کرد.
۱۳۹۳/۴/۲۴ | گروه بندی :
مرتضی سلطانی صنعتگر نمونه کشور در سال 93 و نماینده کارآفرینان و صنعتگران در دیدار با وزیر دادگستری، ایران را دارای بالاترین امنیت سرمایه‌گذاری در منطقه دانست و گفت: صنعتگران و کارآفرینان کشور نیاز به حمایت قضایی و تشویق دارند و این تشویق موجب قوت قلب آنان است.
۱۳۹۳/۴/۱۵ | گروه بندی :
مراسم گرامی داشت روز صنعت و معدن با حضور رئیس جمهور، وزیر صنعت، معدن و تجارت و جمعی از تلاشگران عرصه صنعت در سالن اجلاس سران اسلامی در تهران برگزار و از مرتضی سلطانی به عنوان بنیان گذار گروه توسعه صنعتی و پژوهشی زر تجلیل شد.
اسامی برندگان قرعه کشی
گلفود
لازانیا
آشیانه ای
سمولینا
تماس با ما
پیام کوتاه
نسخه فلش وب‌سایت

تمامی حقوق این سایت متعلق به زر ماکارون می باشد .
طراحی و پیاده سازی : شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات راه آفتاب
در حال حاضر شما از مرورگر Internet Explorer نسخه 6 یا 7 استفاده می کنید ، خواهشمند است از نسخه بالاتر این مرورگر استفاده کنید یا مرورگر Mozilla Firefox را که توصیه ما نیز می باشد از اینجا دانلود کنید!